אשף הטיולים האידאלי לתכנון מסלולי הליכה, רכיבה וטיפוס על הרי

ההרפתקאה הבאה שלך נמצאת במרחק של כמה הקלקות בודדות ממך.

מה שמתחשק לך

אשף תכנון מסלולים עם רשתות שבילים המותאמות במיוחד ליותר מ-30 סוגי פעילויות בשטח

איפה שמתחשק לך

במהלך החופשה או בבית: באפשרותך לתכנן באופן אישי מסלולי טיול - בחינם ובכל רחבי העולם

מתי שמתחשק לך

בתכנון מראש בבית או ספונטנית בשטח: תכנון המסלול האידאלי עבורך נמצא במרחק של כמה הקלקות ממך

איך שמתחשק לך

מסלולים בתכנון אישי: זה בידיים שלך לבחור בין הדרך המהירה, הקלה או הקצרה ביותר

כלי חינמי לתכנון מסלולי רכיבה והליכה בחיק הטבע

כלי חינמי לתכנון מסלולי רכיבה והליכה בחיק הטבע

אשף תכנון מסלולי הטיולים החינמי של Outdooractive הינו כלי אידיאלי לתכנון של מסלולי טיול רגליים, מסלולי רכיבה ועוד. כמה הקלקות בודדות על גבי המפה והמסלול מחושב באופן אוטומטי, זאת על גבי רשתות שבילים המותאמות ל-30 סוגי פעילויות.
חישוב מסלול אידאלי באמצעות כמה הקלקות בודדות

חישוב מסלול אידאלי באמצעות כמה הקלקות בודדות

חישוב מסלול טיול מעולם לא היה קל יותר: כל מה שעליך לעשות זה לבחור את סוג הפעילות הרצוי (למשל: טיול רגלי, רכיבה על אופניים, רכיבה על סוס), להקליק על נקודות ההתחלה ונקודות הסיום של המסלול ומכאן תוואי המסלול המתאים ביותר יחושב עבורך באופן אוטומטי. באפשרותך להוסיף כמובן נקודות נוספות למסלול בהתאם לרצונך והמסלול יחשוב באופן אוטומטי בהתאם.
חישוב מסלול מותאם אישית

חישוב מסלול מותאם אישית

בעזרת אשף תכנון מסלולי הטיול השמיים הם הגבול שכן הוא מאפשר בקלות ובמהירות רבה לתכנן מסלולים באופן אישי ובכך לחוות את הטבע בדרך שלך. מבחר עצום של שבילים מסומנים הופכים את האשף לכלי אידאלי לתכנון של טיולים בטבע.
ניווט עם האופניים בשטח

ניווט עם האופניים בשטח

ברצנוך לדעת מהו מסלול הרכיבה הטוב ביותר מנקודה אחת לשניה? אין בעיה! אשף תכנון מסלולי הטיול שלנו הינו כלי אידאלי לניווט עם אופניים בשטח. כל מה שעליך לעשות הוא לבחור בפעילות המתאימה, למשל: "טיול אופניים" / "טיול אופני הרים" / "טיול אופני מירוץ" ולהקליק על נקודת ההתחלה ונקודת הסיום של המסלול, זה הכל! בתוך שניות יחושב ויוצג לך המסלול המומלץ ביותר בצורה מפורטת על גבי רשת שבילי האופניים הרחבה של Outdooractive.
מסלולים שמלווים אותך לכל מקום: פורמט מודפס או פורמט דיגיטלי

מסלולים שמלווים אותך לכל מקום: פורמט מודפס או פורמט דיגיטלי

באפשרותך לייצא כל מסלול טיול ששמרת כקובץ PDF, להדפיסו ולקפלו לפורמט כיס. לחילופין, ניתן על-ידי הקלקה אחת בלבד, להוריד את קבצי הניווט של המסלולים אותם תכננת כפורמט GPX או KML ואז לפתוח אותם בכל מכשיר או אפליקציה התומכים בפורמטים האלו. כמובן שכל המסלולים שתכננת זמינים עבורך גם באפליקציה שלנו תחת חשבון המשתמש שלך המסונכרן באופן אוטמטי עם כל מכשיר אליו התחברת. דבר זה מאפשר לך לתכנן בנוחות רבה מסלולי טיול במחשב הביתי שלך ואז לצפות בהם דרך הסמארטפון בכל רגע נתון בשטח.
תכנון מסלולי טיול ושיתופם עם הקהילה

תכנון מסלולי טיול ושיתופם עם הקהילה

תכנון מראש של המסלול תורם רבות לחווית טיול מוצלחת. חווית טיול שלמה מתאפשרת כאשר הטיול מלווה גם בטקסטים, בתמונות ובסרטוני וידאו. אשף תכנון מסלולי הטיול שלנו מאפשר לך לתכנן מראש את תוואי המסלול ולאחר חזרתך להשלימו למען אחרים עם כל הידע שצברת והתמונות שצילמת על מנת שגם אחרים יוכלו ליהנות מחוויה דומה. פרסום של הטיול מאפשר לחברי קהילה אחרים וכן לחבריך לראות בצורה מוחשית את החוויות שלך.

צעדי שימוש ראשונים באשף תכנון מסלולי הטיולים - באפשרותך לתכנן את מסלול הטיול הראשון שלך בתוך דקות ספורות בלבד

1. בחירת הפעילות שלך מתוך 30 פעיליות שונות (למשל: טיול רגילי, רכיבה על אופניים, טיול בהרים).

2. הגדרת נקודת ההתחלה ונקודת הסיום של המסלול על ידיד הקלקה על גבי המפה או הכנסת שם המקום לתיבת הטקסט שבצד ימין.

3. ניתן להכניס 2 נקודות דרך או יותר - האשף שלנו יתכנן עבורך באופן אוטומטי את המסלול וזאת על גבי רשת שבילים המתאימה לסוג הפעילות שבחרת.

4. באפשרות לתכנן את מסלול הטיול בהתאמה אישית על-ידי בחירה בין המסלול הקצר ביותר / המישורי ביותר / המהיר ביותר.

5. אשף תכנון המסלול יציג עבורך את כל המידע הפרקטי לגבי הטיול שתכננת: מרחק, זמן הליכה משוער, גבהים ושיפועים.

6. זה הזמן להצטייד בטיול שתכננת בדרך מודפסת או דיגיטלית. כל מסלול טיול ניתן לייצא כקובץ PDF ואז להדפיסו בכל מדפסת ביתית או לשמור אותו בתור קובץ ניווט בפורמט GPX או KML ולפתוח אותו בכל מכשיר ניווט התומך בפורמטים הללו. אין לך מדפסת או תוכנת ניווט? אין בעיה! באפשרותך לצפות בכל הטיולים שתכננת דרך האפליקציה שלנו.

7. לאחר שחזרת מטיול מוצלח זו ההזדמנות שלך לחלוק את החוויות שלך עם חברים על ידי השלמת דף הטיול שלך עם תיאורים והמלצות אישיות שלך.

8. תמונה אחת שווה אלף מילים, זו ההזדמנות שלך להפיח חיים בטקסט שלך על-ידי העלאה של תמונות שצילמת במהלך הטיול.

9. זוהי ההזדמנות שלך להתגאות במסלול הטיול הנהדר שלך מול כל העולם וחבריך על-ידי שיתוף שלו באתר וברשתות חברתיות.

טיפים וטריקים לתכנון המסלול הבא שלך - כל הפונקציות הנוספות שזמינות עבורך

  • הקלטת מסלול עם מכשיר GPS וברצונך לערוך אותו? באפשרותך לייבא את קובץ הניווט לתוך אשף תכנון מסלול הטיול ואז לערוך אותו בנוחיות רבה במחשב הביתי שלך.
  • באפשרותך ליצור מסלולים המשלבים מספר פעילויות, למשל מסלול הליכה המשולב עם רכיבת אופניים. כל מה שעליך לעשות הוא להניח את הנקודה ממנה המסלול משתנה, ללחוץ על הגדות (אייקון גלגל השיניים) ואז לשנות את סוג הפעילות המתחיל מהנקודה.
  • סיימת לתכנן את המסלול שלך ואז גילית שבחרת בסוג פעילות שגוי? אין כל בעיה שכן בכל רגע נתון ניתן לשנות את סוג הפעילות הרצויה ובהתאם לבחירה החדשה המסלול מותאם באופן אוטומטי לרשת שבילים התואמת לפעילות החדשה.