בלעדי למינויי Pro ו- +Pro

הטבות והנחות בלעדיות על מותגים

בנוסף לשלל הפיצ'רים המתקדמים והגישה למפות שטח מקצועיות ומפורטות, נהנים בעלי מינויי Pro ו- +Pro מהנחות והטבות בלעדיות על מותגים ומוצרים שהינם חלק מתוכנית המינויים שלנו. בכך נהנים וזוכים החברים בתוכנית המינויים בהצטיידות מושלמת להרפתקאה הבאה שלהם! בדף זה ריכזנו עבורך את כל המבצעיים הקיימים:

אין לך עדיין מינוי Pro?
מידע נוסף על Pro ו- +Pro

Mammut

30% הנחה על קנייה בחנות האינטרנטית של Mammut

Mammut הינה רשת שווצרית הנוסדה בשנת 1862 ומתמחה במוצרים המיועדים לטיולים ולכל פעילות מחוץ לבית. החברה מציעה מוצרים יחודיים באיכות הגבוהה ביותר. מאז כ-155 שנים מהווה החברה סמל בינלאומי לאיכות, בטיחות שימוש וחדשנות. מוצרי Mammut משלבים עיצוב מודרני עם פונקציונליות וביצועים גבוהים. עם היצע של נעליים, ביגוד וציוד שטח, מהווה Mammut אחת מהחברות הבודדות בשוק הטיולים המציעות ציוד מלא.

השובר ניתן למימוש בחנויות האינטרנטיות של Mammut בגרמניה, באוסטריה, בשוויץ, בצרפת ובארצות הברית. השימוש אינו ניתן למימוש בשילוב עם מבצעים אחרים. ניתן לממש את השובר על כל סכום של קניה.

Getsafe Bike Protection

€30 voucher for your Getsafe bicycle insurance

getsafe logo
Got your next biking holiday booked on the calendar? Doubtless you are prepared for any eventuality, but did you remember to insure your bike against theft? Almost 300,000 bikes were stolen in Germany last year alone. Getsafe bicycle protection keeps you on the safe side of things. All your bikes (including pedelec, e-bike, carbon bike, etc.) are protected 24 hours a day, 7 days a week! With this exclusive €30 voucher you can test the insurance without any obligation so why not give it a try!

Further info on bike insurance

Simply click on "show coupon" and open the link in a new browser window to activate your initial €30 credit.

This offer is exclusively for Getsafe bicycle theft insurance. Promotion ends 01.11.2020. Only available to members who reside primarily in Germany. Valid for 1 year.

adidas TERREX & FIVE TEN

25% הנחה על מותגי adidas TERREX ו- adidas FIVE TEN

האדם הממוצע מבלה את רוב חייו במקומות סגורים דבר הפוגע באיכות חייו מבחינה בריאותית, נפשית ויצירתית- בתור יצרנים של מוצרים המתאימים לשימוש מחוץ לבית אנו מאמינים שבילוי במקומות פתוחים הינו פיתרון נהדר לשיפור איכות החיים.

בין אם מדובר בפעילות של ריצה, הליכה, רכיבה על אופניים, טיולים בטבע או בטיפוס- 50 שנות הותק שלנו בייצור מוצרי ביגוד והנעלה הובילו אותנו לפיתוחים הטכנולוגים בהם אנו מחזיקים כיום, המבטיחים לכם שהמוצרים מבית adidas הינם מתקדמים וזאת ללא פשרות על אופנתיות, איכות וביצועים.

שימו לב שהנחה זו ניתנת למימוש רק בחנות האינטרנטית של adidas בגרמניה / אוסטריה / שוויץ.

הנחה זו הינה בתוקף עד לתאריך 31/12/2019 (כולל). קוד הקופון תקף לשימוש חד פעמי בלבד ואך ורק באחת מהחנויות האינטרנטיות של אדידס בגרמניה / אוסטריה / שוויץ. ההנחה אינה תקפה על דמי המשלוח, הזמנות קודמות וכן אינה ניתנת לשילוב עם מבצעים אחרים. לא ניתן להשתמש בקוד על מוצרים עודפים. יתכנו הגבלות שימוש נוספות. 

ובקרוב מותגים נוספים