פעם ראשונה שלך ב Outdooractive? דף זה יציג לך את כל הדברים שניתן לעשות באתר

זוהי נקודת המפגש למטיילים, רוכבי אופניים, מטפסים, גולשי סקי ועבור כל מי שמרגיש בטבע בבית

Outdooractive הינה פלטפורמת הטיולים הגדולה ביותר באירופה ברשת וכן בתור אפליקציה. באתר מחכה לך מאגר עצום של סיכומי טיולים מפורטים הכוללים בין היתר מידע על מרחקים, תיאורי מסלול ותמונות. המפות המפורטות שלנו בשילוב עם טכנלוגיית חישוב המסלולים האוטומטית היחודית שלנו יעזרו לך לתכנן באופן אידאלי את ההרפתקאה הבאה שלך בטבע! בנוסף לכך טיפים מקהילת המטיילים הבינלאומית שלנו לצד מדריך הטיולים הכתוב שלנו יאפשרו לך להתכונן היטב לכל טיול שלך בארץ ובעולם.

 

הצטרפות לקהילת המשתמשים

מציאת מסלול הטיול הבא שלך

החל ממסלול טיול קצר וקליל ועד לטיול ארוך ומאתגר: יש לנו סיכומי טיולים מוכנים מתאימים עבורך מכל הסוגים ובכל רמות הקושי. בעזרת הפילטרים שלנו באפשרותך לסנן את המסלולים למשל לפי אופי הטיול, מרחק וקושי כמו כן לקרוא ביקורות ולצפות בתמונות של כל מסלול.

כך מכיל כל מסלול טיול מידע על תנאי השטח הנוכחיים השוררים בו, למשל תחזית מזג אוויר עדכנית. חלקם של המסלולים מכיל גם מידע על תנאי השביל וכן על אמצעי בטיחות. מידע על מסעדות, מקומות לינה ואטרקציות בסביבת המסלולים זמינים אף הם.


תכנון מסלול באופן עצמאי

ממשק תכנון מסלולי הטיולים שלנו מאפשר לך לתכנן בעצמך מסלולים בטבע וזאת עבור 30 סוגי פעילות שונים. כל מה שנדרש ממך הן כמה לחיצות בודדות על גבי המפה ומסלול הטיול המתאים ביותר עבורך יחושב באופן אוטומטי. כך ניתנת לך האפשרות ליצור מסלולים באופן אישי בהתאם ליכולת ולרצון האישי שלך, למשל: הדרך הקצרה ביותר, הדרך המהירה ביותר, הדרך המישורית ביותר. לכל מסלול טיול מוצג פרופיל גבהים אינטרקטיבי.

באפשרותך לטעון כל מסלול טיול שתכננת במחשב, גם באפליקציה ולהיפך. כמו כן ניתנת האפשרות לשמור כל מסלול טיול לשימוש לא מקוון באפליקציה וכן להדפיסו. ניתן להוריד את קובץ הניווט שלו בפורמט GPX ולטעון אותו בכל מכשיר ניווט התומך בפורמט הזה. באפשרותך גם להעלות קבצי GPX קיימים ולערוך אותם בממשק האינטרנטי או באפליקציה שלנו.


שימוש במפות השטח הכי טובות

באתר Outdooractive מחכות לך מפות שטח מפורטות ומדויקות בכל רחבי העולם. מפת הבית של Outdooractive מכילה מידע עדכני וכן סימונים רשמיים של רשתות שבילים. מבחר בין סוגי מפות שונים כגון מפה טופוגרפית, מפה לווינית, מפה של איגוד ההרים האלפינים כמו כן גם מפות רשמיות של הרשויות בשוויץ ובצרפת יעזרו לך תמיד להיות במסלול הנכון! בנוסף לכך, מציגות המפות שלנו מידע על גבהים, שיפועים ומדרונות.

מערכת השבילים הדיגיטליות שלנו מאפשרת לך להתמצא בקלות ובזהירות בשטח וזאת בהתאמה מושלמת לסוג הפעילות שלך!


הדלת שלך לגילוי העולם

במדריך הטיולים שלנו מחכות לך אינספור רעיונות להרפתקאה הבאה שלך בעולם. מחכה לך שם מידע על האזורים הכי יפים, דיווחים מרתקים וסיפורי מסע. ניתן לחפש מידע על פעילויות, אירועים, אתרי סקי, מקומות לינה ועוד הרבה מעבר לכך!

הצטרפות לקהילה שלנו

  • שמירה של מסלולים מתוכננים ותכנים אהובים לתוך רשימות מועדפים אישיות.
  • מתן ציון ושיתוף חוות הדעת האישית שלך על כל מסלול טיול, אטרקציה או מקום לינה.
  • שאילת שאלות על מסלולים, העלאת תמונות ושיתוף של המצב בשטח עם אחרים.
  • תכנון טיולים משותפים עם אנשים מוכרים או חברי קהילה חדשים- כי טובים השניים מהאחד!

העולם של Pro ו- +Pro

חוויה משודרגת יותר עם PRO ו- PRO+

גישה חופשית למפות השטח הטובות ביותר, הדמייה תלת ממדית של כל מסלול והנחות בלעדיות על מותגים מובילים. באפשרותך להתנסות במינוי למשך 30 יום בחינם!

אפליקציית OUTDOORACTIVE: תמיד איתך בשטח

אפליקציית Outdooractive הינה ה-כלי המושלם עבור מטיילים, רוכבי אופניים ולמעשה עבור כל סוגי הפעילויות בטבע, וזאת ממש בכף ידך.
  • תכנון עצמאי או הקלטה של מסלולים תוך כדי הטיול.
  • אין לך קליטה? מעכשיו זו לא בעיה! ניתן לשמור מסלולי טיולים מוכנים וכן מפות לשימוש לא מקוון.
  • המפות באפליקציה הינן בעלות טכנלוגיה וקטורית מה שמאפשר לך גישה וצפייה במפות חדות וברורות במיוחד, בארץ ובעולם.