1% למען כוכב הלכת


מדוע החלטנו דווקא לתמוך בארגון ״1% למען כוכב הלכת״?

אנו רוצים להגן על הדבר הכי קרוב לליבנו- כוכב הלכת שלנו! אנו רוצים שכדור הארץ ימשיך להיות יפה כפי שהוא כיום גם עבור הדורות הבאים.

בתור כאלו המשוגעים על הטבע, אנו עירניים במיוחד לכמות האדירה של האתגרים הסביבתיים בפניהם כדור הארץ שלנו עומד - החל משינויי אקלים ועד לזיהומים מיקרו-פלסטיק. מסיבות אלו שימור של הטבע הייחודי של בכדור הארץ חשוב לנו ביותר.


כך גם לך ניתנת האפשרות לתרום לסביבה

כחלק מהתוכנית העולמית אנו תורמים 1% ממחזור המכירות של תוכניות המינויים Pro/Pro+ שלנו לארגונים ללא מטרות רווח הפועלים למען הגנה ושמירה על הסביבה שלנו. בפועל המשמעות היא שכל אחד ואחת מהמינויים שלנו מקרב אותנו צעד אחד קדימה למימוש החזון שלנו להצלת כדור הארץ ובכך גם הצטרפות שלך למינוי Pro או +Pro מהווה חלק פעיל במאמץ להגן ולהציל את כדור הארץ הנפלא שלנו.


מיהו הארגון ״1% למען כוכב הלכת״ ומה עומד מאחוריו

דרך אהבה משותפת לטבע נולד הקונספט של הארגון ״1% למען כוכב הלכת״. נכון להיות נתמך הארגון על ידי יותר מ-1,800 חברות ברחבי העולם המעניקות לו תמיכה כלכלית במגוון רחב של תחומי פעילות. בין הפעילויות של הארגון נכללים מאבק בשינויי האקלים, שמירה והגנה על בעלי חיים, שימור של מערכות מזון בריאות ויציבות לאורך זמן, מניעה של זיהום עתידי ושיקום ותחזוקה של מים איכותיים.

ארגון זה שהינו ללא מטרות רווח נוסד בשנת 2002 ע״י שני יזמים מארצות הברית כאשר הקונספט שעומד מאחוריו הינו פשוט ביותר: כיוון שחברות מסביב לעולם מנצלות ומרוויחות ממהשאבים של כדור הארץ, עליהם בתמורה לכך גם לדאוג להגן עליהם. חברות הבוחרות לתמוך בארגון מתחייבות לתרום 1% ממחזור המכירות שלהם למען הגנה על הסביבה. כיום ישנם בארגון יותר מ-2,000 חברים פעילים המגיעים מיותר מ-45 מדינות אשר מסורים לטיפול בעתידו של כדור הארץ. עד היום השקיע הארגון 250 מיליון דולר בפרוייקטים שונים.


How Outdooractive is supporting the 1% for the Planet initiative