ברוכים הבאים הביתה.

Default Community image
הרשמה עכשיו!

יש לך כבר חשבון משתמש?


טיולים בתכנון ובהתאמה אישית

אשף תכנון מסלולי הטיול שלנו מאפשר לך בקלות רבה לעצב ולתכנן באופן אישי מסלולי טיולים על גבי מפות שטח מפורטות וחכמות, זאת בכל מקום בארץ ובעולם.

התמצאות וניווט בשטח

באפשרותך לשמור, להדפיס, להוריד קבצי ניווט בפורמט GPX או KML של כל מסלולי הטיולים שתכננת בעצמך ושל כל אלו הזמינים באתר. כל מסלול מגיע עם מידע פרקטי אודות מרחק, גובה, שיפוע, משך זמן משוער ועוד, להתמצאות אידאלית בשטח.

קהילה חברתית בינלאומית ענקית

כי אין חכם כבעל ניסיון! ניתן להגיב ולתת ציון לכל תוכן המופיע באתר. שיתוף מידע הדדי מאפשר לך להחכים ולקבל השראה מחברי קהילה אחרים ובאותה המידה מאפשר לך להשמיע את דעתך ובכך להשפיע על אחרים בבחירת היעד הבא שלהם.

טובים השניים מן האחד

הרבה יותר כיף לחוות ביחד: ניתן להזמין לטיול או לבילוי משותף חברים או אפילו להשתמש באתר בכדי לחבור לאנשים חדשים. ניתן להזמין כל אחד לטיול או לבילוי משותף באתרים בכל מקום בארץ ובעולם.

מסלולי טיול בתכנון ובהתאמה אישית

מסלולי טיול בתכנון ובהתאמה אישית

יש לנו שבילים מסומנים לכל סוגי הטיולים, למשל: טיולי רגלי, טיול אופניים, רכיבה על סוסים או אפילו סקי. לכל סוג פעילות יש לנו דרכים יעודיות.

• אשף תכנון מסלולי הטיול מעניק לך יד חופשית לתכנון מסלולי טיול בארץ ובעולם וזאת על גבי רשת שבילים מסומנים המותאמת לכל סוג פעילות – ניתן לתכנן באופן חופשי אינסוף מסלולים, מכאן השמיים הם הגבול.

• חישוב מסלול חכם אוטומטי מעניק מידע חיוני לגבי המסלול שתוכנן, כמו למשל: מרחק, משך זמן מוערך, שיפועים וסוג פני השטח.

• ניתן לשמור ולשתף את כל מסלולי הטיול שתוכננו וזאת ללא הגבלה!

• ניתן בכל רגע נתון לערוך מסלולי טיולי שנשמרו ולהגדיר מי רשאי לראותם.

 

מפות שטח מפורטות

מפות שטח מפורטות

 כל טיול מלווה במפה עם תיאור דרך מפורט. ניתן לבחור בין גרסה מפורטת של הטיול או מפת שטח בלבד. המפות שלOutdooractive מכוונות אותך אל היעד.

• ניתן להוריד כל מסלול טיול שפורסם לרשות הכלל.

• ניתן להדפיס מספר סוגי מפות בהתאמה אישית, כך למשל ניתן להחליט איזה אלמנטים יופיעו על המפה: קנה מידה, מפה כללית או מפורטת, מסלול הטיול עם או בלי תיאור כתוב, תמונות ועוד.

• מי שמעדיף מפות דיגיטליות יוכל לצפות בתכנים דרך האפליקציה בשטח וכן להוריד מסלולי טיולים מלאים בפורמט GPX או KML המתאימים לשימוש במכשירי ניווט.

חוויה חברתית משותפת - קהילת המשתמשים

חוויה חברתית משותפת - קהילת המשתמשים

 קהילת המשתמשים החזקה שלנו מונה מאות אלפי משתמשים מרחבי העולם ומאפשרת לכם להכיר ולהחליף חוויות עם אנשים בעלי תחומי עניין כמו שלכם.

  • דרך דירוגים ותגובות של משתמשים אחרים של טיולים ניתן ללמוד מניסיונם של אחרים – כל משתמש רשום יכול להגיב ולדרג טיולים ומקומות בילוי לפי ניסיונו האישי.
  • מצאת מפגע בשטח? זהו המקום לעדכן גם אנשים אחרים לגבי תנאי השטח במקום.
  • דרך טיולים של משתמשים אחרים ניתן למצוא שלל רעיונות למסלולי טיול בסביבה הקרובה והרחוקה כאחד.
  • גלו את הכלי האידאלי ביותר ברשת לארגון של טיולים משותפים: בין אם טיולי משפחות, טיול עם חברים או הזדמנות להכיר אנשים חדשים, הפלטפורמה שלנו תוכננה בדיוק למטרה הזו. תוכלו לבחור כל מסלול טיול או מקום בילוי המופיע באתר ולתאם בילוי משותף עם בחברת כל מי שתחפצו
  • באפשרותך ליצור קבוצות חברתיות חדשות משל עצמך או להצטרף לקבוצות שקיימות כבר באזורים הרלוונטים לך בהתאם לתחומי העניין שלך ושם להתייעץ, לקבל ולשתף רעיונות וחוויות בהתאם לנושא הקבוצה.

הסדר האישי שלך

• מתוך המידע הרב הקיים באתר באפשרותך לבחור רק את מה שמעניין אותך ולאגד את התכנים לתוך לוחות או רשימות מועדפים אישיות ולצפות בהם בשטח דרך הטלפון הנייד.

• באפשרותך לסדר ברשימות אישיות את הטיולים הרבים שבאתר לפי אלו שכבר עשית ואלו המתוכננים בעתיד.

גישה לתכנים מכל מקום ובכל מקום

בכל מכשיר עם דפדפן רשת או תומך אפליקציות ניתן לגשת לחשבון האישי ולצפות בכל התכנים שקושרו לחשבון המשתמש (מסלולי טיול, לוחות, רשימות מועדפים). זאת בלי קשר למכשיר בו נוצרו, כך למשל יכולים משתמשים רשומים לשמור טיולים במחשב ולטעון אותם בטלפון הנייד.

ברוכים הבאים הבייתה

קהילת המשתמשים הבינלאומית של Outdooractive מחברת בין אנשים מכל רחבי תבל. זוהי הפלטפורמה שלך להחליף חוויות עם מטיילים אחרים וכן ללמוד מניסיונם של אלו שכבר היו במקום אליו פניך מועדות.


עכשיו באתר Outdooractive