זהו המיקום שלך 

השער הדיגיטלי שלך לעולם החוויות בטבע

Pro: הדבר המתאים לכל מי שהבילוי בטבע ממלא אותו באדרנלין

מפות שטח מדויקות ומפורטות, הורדה של מפות לשימוש לא מקוון וכלים נוספים לחוויה בלתי נשכחת בטבע.


מה מתחשק לך לעשות?


התכנים הכי עדכניים

הקבוצות החדשות ביותר


רעיונות להרפתקאה הבאה שלך

מסלולי טיולים ברחבי היער השחור

ברשימה זו ניתן למצוא מבחר מסלולי טיולים נבחרים, מיוחדים ויחודיים כמו כן גם טיפים סודיים למקומות טיול יחודיים שלא כתובים בשום ספר או מדריך טיולים בעברית!

מסלולי טיולים בדרום גרמניה, אלגוי, טירול ושוויץ

ברשימה זו ניתן למצוא מגוון מסלולי טיולים מיוחדים ויחודיים המוכרים רק למקומיים, בכל רחבי הרי האלפים הגרמנים, האוסטרים והשווצרים. ברשימה ניתן למצוא אגמים קסומים, מפלים גבוהים, נקיקים מרשימים עם מים סוערים, נחלים זורמים, נופים פנורמים ועוד.

מסלולי טיולים באוסטריה

רשימה המרכזת סיכומים של מגוון מסלולי טיולים בכל רחבי נופי אוסטריה המגוונים. מסלולים בכל רמות הקושי בהם תוכלו לחוות מפלים, מים זורמים, אגמים, הרים, נופים עוצרי נשימה ועוד.

מסלולי טיולים בפארק הלאומי ציון

הפארק הלאומי ציון מאופיין בקניונים אדומים ענקיים בעלי צורות מיוחדות ומעניינות. בשטחו של הפארק ניתן לצאת למסלולי טבע עם נופים נהדרים. שאטל היוצא מהכניסה הראשית של הפארק יוביל אותכם לתשע תחנות מרכזיות בפארק מהן ניתן לצאת למסלולים המעניינים ביותר בפארק.

מסלולי טיולים בהרי הרוקיז הקנדים

ריכוז של סיכומים של מסלולי טיולים בהם טיילנו במסגרת הטיול שלנו לקנדה, להנאתכם מגוון מסלולים קצרים וארוכים בשמורות באנף, ג'אספר ועוד. המסלולים מופיעים ברשימה מדרום לצפון.

טרקים ומסלולים ארוכים בארץ

בעוד שבדרך כלל המושג ״טרק״ מתקשר בעיקר לארצות אחרות, ברשימה זו ניתן למצוא מגוון של מסלולי טיולים ארוכים הנמצאים ממש כאן, בארצנו הקטנה! ברשימה זו ניתן למצוא את מיטב המסלולים הארוכים בארץ וללמוד עליהם מקרוב.

כניסה חינם בארץ

לא כל בילוי או יציאה מהבית חייבים להיות כרוכים בהוצאה כספית! ברשימה זו ניתן למצוא רעיונות למיטב מקומות ברחבי הארץ אליהם הכניסה הינה חינם בכל ימות השנה.

אטרקציות המתאימות לילדים בארץ

הילדים מטפסים על הקירות? מחפשים מקום חדש שירגש את הקטנטנים? ריכזנו עבורכם במקום אחד מגוון רעיונות למקומות בילוי בכל רחבי הארץ המתאימים במיוחד לילדים ולמשפחות.

אטרקציות מרעננות בארץ

מחפשים מקום בו תוכלו להתרענן מהחום או סתם להתפנק? מצפון ועד דרום ריכזנו עבורכם במקום אחד שלל אטרקציות רטובות בארץ: פארקי מים, בריכות טבעיות, מרחצאות, מתחמי ספא ועוד.

גנים לאומיים ושמורות טבע בארץ

לא סתם מכונה ארצנו הקטנה ״ארץ זבת חלב ודבש״. ריכזנו עבורכם במקום אחד את מיטב הגן הלאומיים והשמורות בארץ, אז קדימה, צאו לטייל ולבלות בפארק שהכי מתאים לכם!

נקודות עצירה בדרך לאילת

הדרך לאילת ארוכה ומשעממת? הילדים חייבים הפסקה? חייבים לעצור ולהתרענן? ריכזנו עבורכם במקום אחד אטרקציות כיפיות שיהפכו גם את הדרך לאילת לחלק מחוויות החופשה!

מסלולי טיולים וטרקים


מסלולי רכיבה


טיולים בהרים

ברוכים הבאים הבייתה

קהילת משתמשי Outdooractive מחברת בין יותר ממיליון מטיילים מכל רחבי העולם. הקהילה העצומה שלנו מאפשרת לך להכיר ולהחליף חוויות עם אנשים בעלי תחומי עניין בדיוק כמו שלך.


רשימת יעדים בינלאומיים