Průvodce Rakousko Trasy pro dálkovou cyklistiku

Trasy pro dálkovou cyklistiku v oblasti Rakousko

Sdílet
Rakousko vám celkem nabízí 634 výletů pro aktivitu Trasy pro dálkovou cyklistiku. Abyste si udělali lepší představu, zde jsou v krátkém přehledu ty nejlepší.
Za tento obsah odpovídá:
Outdooractive Editors 

Objev to nejlepší Trasy pro dálkovou cyklistiku v oblasti Rakousko

Taurská cyklostezka Krimml − Pasov

  Taurská cyklostezka vede podél řek Salice (německy Salzach) a Saalach a nabízí k vidění nádherné přírodní kulisy, hrady, zámky a městečka.

Dunajská cyklostezka, 4. etapa, jižní břeh: Ardagger - Melk

Od Muzea kol po město Nibelungů Z malého pohodového dunajského městečka s názvem Ardagger vyrazíte po této pěkné dlouhé cyklostezce, která vede podél Dunaje až k „bráně Wachau“, k městu Melk.

Dunajská cyklostezka etapa 5 jižní břeh:Melk -Mautern

Venkovská chuťovka s barokním zámkem a hradem loupeživých rytířů Na tomto úseku nádherné dunajské cyklostezky pojedete z Melku, nazývaného „branou do Wachau“ podél Dunaje do historického městečka Mautern, které hrálo důležitou roli již v dobách Římanů.

Dunajská etapa číslo 5 severný břeh: Emmersdorf-Krems

Kouzelnou zahradou romantické krajiny Trasa vás povede nádhernou Dunajskou cyklostezkou z Emmersdorf na Dunaji přes kulturní region Wachau až do vašeho cíle v místní metropoli Krems na Dunaji. Přitom projíždíte údolím, které UNESCO vyhlásilo za světové a kulturní dědictví.

Dunajská cyklostezka, 6. etapa jižní břeh - Mautern - Klosterneuburg

Zažijte a vychutnejte si rozlehlé Tullnské pole Cesta podél krásné Dunajské cyklostezky vás povede od městečka Mautern an der Donau, které bylo oblíbené již u Římanů, až do Klosterneuburgu.

Dunajská cyklostezka, 6. etapa severní břeh - Krems - Tulln

Od středověkého města k městu umění a zahrad Tato etapa vás povede podél severního a jižního břehu Dunaje ven z kulturního regionu Wachau. Na cestu vyrazíte ve městě Krems an der Donau, krásném městě obchodů a kultury.

Dunajská cyklostezka − severní břeh Pasov-Vídeň

Cyklostezka podél Dunaje z Pasova do Vídně

Všechny oblasti


Můžete také zkusit:

  • 2D 3D
  • Moje mapa
  • Obsah
  • Show images Hide images