Průvodce Itálie Trentino

  • Parco Naturale Adamello-Brenta
    Parco Naturale Adamello-Brenta Fotografie: Alessandro Gruzza, Trentino Marketing S.r.l.

Trentino

Sdílet
3209 3209
Objevte s naším průvodcem Trentino. Nabízíme vám zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v těch nejkrásnějších koutech regionu. Příjemný pobyt!
Za tento obsah odpovídá:
Outdooractive Editors 

Všechny oblasti

Terme di Comano-Dolomiti di Brenta
Můžete zažít mnoho nezapomenutelných dobrodružství v oblasti Terme di Comano-Dolomiti di Brenta. Průvodce je plný zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a poznejte Terme di Comano-Dolomiti di Brenta.
Val di Non
Poznejte rozmanitou oblast Val di Non. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Altopiano di Folgaria,Lavarone,Luserna
Poznejte rozmanitou oblast Altopiano di Folgaria,Lavarone,Luserna. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Garda Trentino
Poznejte rozmanitou oblast Garda Trentino. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Altopiano di Pinè,Valle di Cembra
Můžete zažít mnoho nezapomenutelných dobrodružství v oblasti Altopiano di Pinè,Valle di Cembra. Průvodce je plný zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a poznejte Altopiano di Pinè,Valle di Cembra.
Giudicarie Centrali,Valle del Chiese
Poznejte rozmanitou oblast Giudicarie Centrali,Valle del Chiese. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Val di Fassa
Poznejte rozmanitou oblast Val di Fassa. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Madonna di Campiglio, Pinzolo, Val Rendena
Poznejte rozmanitou oblast Madonna di Campiglio, Pinzolo, Val Rendena. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Altopiano della Paganella
Poznejte rozmanitou oblast Altopiano della Paganella. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Val di Fiemme
Poznejte rozmanitou oblast Val di Fiemme. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Trento,Monte Bondone,Valle dell'Adige
Můžete zažít mnoho nezapomenutelných dobrodružství v oblasti Trento,Monte Bondone,Valle dell'Adige. Průvodce je plný zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a poznejte Trento,Monte Bondone,Valle dell'Adige.
San Martino di Castrozza,Primiero,Vanoi
Můžete zažít mnoho nezapomenutelných dobrodružství v oblasti San Martino di Castrozza,Primiero,Vanoi. Průvodce je plný zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a poznejte San Martino di Castrozza,Primiero,Vanoi.
Valsugana, Lagorai, Tesino
Poznejte rozmanitou oblast Valsugana, Lagorai, Tesino. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Val di Sole, Pejo e Rabbi
Poznejte rozmanitou oblast Val di Sole, Pejo e Rabbi. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Rovereto,Vallagarina,Altopiano di Brentonico
Poznejte rozmanitou oblast Rovereto,Vallagarina,Altopiano di Brentonico. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.

Přírodní parky a rezervace


Příspěvky od komunity

Hodnocení Alfred k Der Klettersteig Via dell'Amicizia über Riva am Gardasee
Včera · Community
Více
Vytvořeno: 17.09.2020
Hodnocení Janine k Monte Baldokamm, Valdritta, Maggiore, Longino, Pozzette
Poslední 2 dny · Community
Více
  • Fotografie: Janine Blumenauer, Community
  • Fotografie: Janine Blumenauer, Community
  • Fotografie: Janine Blumenauer, Community
Hodnocení Craig k Sentiero dei Contrabbandieri
23.09.2020 · Community
Více
  • 2D 3D
  • Moje mapa
  • Obsah
  • Zobrazit obrázky Skrýt obrázky