Průvodce Itálie Südtirol

 • Sonnenbad in Südtirol
  Sonnenbad in Südtirol Fotografie: Thomas Grüner, IDM Südtirol

Südtirol

Sdílet
6275 6275
Objevte s naším průvodcem Südtirol. Nabízíme vám zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v těch nejkrásnějších koutech regionu. Příjemný pobyt!
Za tento obsah odpovídá:
Outdooractive Editors 


Highlights


Objevte region

Moderní hotelové pokoje

Naplánovat návštěvu

Najít střechu nad hlavou v oblasti Südtirol

Ubytování v oblasti Südtirol

Südtirol am Gaumen spüren
Südtirol am Gaumen spüren
Fotografie: Alex Filz, Eisacktal Marketing

Všechny oblasti

Eggental
Můžete zažít mnoho nezapomenutelných dobrodružství v oblasti Eggental. Průvodce je plný zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a poznejte Eggental.
Val Gardena Dolomites
Poznejte rozmanitou oblast Val Gardena Dolomites. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Eisacktal/Südtirol
Poznejte rozmanitou oblast Eisacktal/Südtirol. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Vinschgau
Poznejte rozmanitou oblast Vinschgau. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Kronplatz
Poznejte rozmanitou oblast Kronplatz. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Hochpustertal
Poznejte rozmanitou oblast Hochpustertal. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Seiser Alm
Poznejte rozmanitou oblast Seiser Alm. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Alta Badia
Poznejte rozmanitou oblast Alta Badia. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Südtirols Süden
Poznejte rozmanitou oblast Südtirols Süden. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Meraner Land
Poznejte rozmanitou oblast Meraner Land. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, napínavé příběhy, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.

Přírodní parky a rezervace


Příspěvky od komunity

Fotografie a videa od uživatele Rainer zobrazující Cevedale 3.769 m
Dnes · Community
 • Gipfelkreuz des Cevedale
  Fotografie: Rainer Braun, Community
Více
Hodnocení Corinna k Almwanderung im Cislestal
Dnes · Community
Více
Vytvořeno: 24.09.2020
 • Fotografie: Corinna Krebs, Community
Hodnocení Corinna k Vom Langental über die Ciampei-Scharte und das Cir-Joch
Dnes · Community
Více
Vytvořeno: 21.09.2020
Hodnocení Andreas k Winterwanderung - Moos - Nemesalm
Dnes · Community
Více
 • 2D 3D
 • Moje mapa
 • Obsah
 • Zobrazit obrázky Skrýt obrázky