Filtr

__(function () { var labels = data.labels; var isPremium = (labels %26%26 alp.indexOf(labels, 'premium') != -1 ) ? true : false; return isPremium ? '\x3Cspan class="oax-icon-premium-badge"\x3E\x3C/span\x3E' : ''; })()__ __oa.tmpl.primary_image(data, {path: 'https://img.oastatic.com/', map_path: 'https://www.outdooractive.com/api/staticmap?i=${id}&size=xsmall&project=outdooractive', map_size_variable: true })__
__(function () { if (alp.oGet(data,'activity')) { return data.activity.title + ' · '; } else { return ''; } })()__ __oa.tmpl.region_title(data, {})__
__oa.tmpl.teamactivity_timeOfStartActivity( data, null, 'dateTimeShortTmpl' )__
__oa.tmpl.teamactivity_commonApproach( data, "Přidat se ke společné cestě:", "dateTimeShortTmpl")__
__oa.tmpl.teamActivity_pluralize_comeAlong(data.numParticipants || '0', 'Zatím není potvrzen žádný účastník.', 'Zatím je potvrzen 1 účastník.', '${n} uživatelé(ů) se zúčastní' )__
__(function () { if (alp.oGet(data,'meta.author')) { return data.meta.author.name + ', '; } else { return ''; } })()__ __(function () { if (data.meta.source.favicon) { var str = '\x3Cimg class="oax_flexitem_no_shrink oax_favicon oax_marg_right_3 oax_marg_left_3" src="https://img.oastatic.com/img2/' + data.meta.source.favicon[%27id%27] + '/24x24f/favicon.png"/\x3E '; if (typeof (data.meta.source.favicon['title']) !='undefined') { str = str + '\x3Cspan class="oax_ellipsis"\x3E' + data.meta.source.favicon['title'] + '\x3C/span\x3E' }; return str; } else { return '\x3Cspan class="oax_ellipsis"\x3E' + data.meta.source['name'] + '\x3C/span\x3E' } })()__ __(function () { var sourcelabels = data.meta.source.labels; var isVerified = (sourcelabels %26%26 alp.indexOf(sourcelabels, 'verified') != -1 ) ? true : false; return isVerified ? '\x3Cspan class="oax-icon-verified oax_proBlue_light oax_font_smallest oax_marg_left_3"\x3E\x3C/span\x3E' : ''; })()__
outdooractive.com Search
Žádné výsledky

Upravte zadání, nebo rozšiřte oblast mapy.

Potkejte nové lidi a užijte si outdoor společně


Společné výlety

Jsi uprostřed plánování úžasného výletu, ale stále k sobě nemáš žádného parťáka? S naší funkcí „Joint trips“ můžeš navázat kontakty s ostatními členy komunity Outdooractive. Naplánuj si svůj výlet, pozvi na něj kamarády nebo vyhledej nové v Outdooractive komunitě!

Najdi parťáky pro svůj výlet

Ve dvou, nebo ve skupině- jak to vyhovuje právě tobě? „Joint trips“ ti pomůžou najít účastníky tvého příštího výšlapu, nebo třeba horolezeckého či cyklistického výletu. Na výběr je ze spousty různých možností.

 

Na jasné a přehledné mapě si můžeš vybrat z mnoha nabídek ostatních. Pro větší přehlednost a jednoduchost si můžeš vyfiltrovat nabídku např. podle aktivity, oblasti nebo potřebného času. Našel jsi nějakou, která tě zaujala? Jednoduše napiš organizátorovi akce. Díky tomu nejenom, že objevíš nová dobrodružství jako stvořená právě pro tebe, ale poznáš i mnoho lidí sdílejících stejné zájmy, jako jsou ty tvoje.

 

Nenašel jsi v nabídce svůj oblíbený výlet? Tak si jej zorganizuj sám! Je na tobě, zda uspořádáš soukromý výlet pro rodinu a známé, či veřejný pro všechny členy Outdooractive.

 

Pomocí přehledného formuláře informuj zájemce o všech náležitostech nadcházejícího dobrodružství, jako například kdy chceš jet, kam to bude, kdo všechno se může zúčastnit. Pokud chceš, můžeš na sebe dát ostatním kontakt a počkat, až se s tebou v případě zájmu sami spojí.

Outdoor šetrný k životnímu prostředí

Hodně lidí sportuje kvůli čerstvému vzduchu. „Joint trips“ ti pomůžou aspoň malinko přispět k jeho zachování a ochraně klimatu. Sdílej informace o svém výletu s kamarády nebo jej zorganizuj i pro ostatní členy Outdooractive. Nejenom, že spolu můžete chodit pěšky, či jezdit na kole, domluvte se a na místo srazu jeďte jedním autem!