Průvodce Südtirol Vinschgau

  • Vinschgau
    Vinschgau Fotografie: Outdooractive Editors

Vinschgau

Sdílet
411 411
Poznejte rozmanitou oblast Vinschgau. Tento průvodce je plný doporučení pro nezapomenutelný pobyt. Obsahuje zajímavé výlety, atraktivní nabídky, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty. Inspirujte se a vyrazte na výlet.
Za tento obsah odpovídá:
Outdooractive Editors 

Všechny oblasti

Lasa
Lasa nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle a krásné ubytování v okolí.
Martello
Martello nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Graun im Vinschgau
Graun im Vinschgau nabízí mnoho možností pro milovníky přírody. Všechny podklady pro cestu do Graun im Vinschgau naleznete v našem průvodci: zajímavé výlety, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty
Silandro
Silandro nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Castelbello-Ciardes
Castelbello-Ciardes nabízí mnoho možností pro milovníky přírody. Všechny podklady pro cestu do Castelbello-Ciardes naleznete v našem průvodci: zajímavé výlety, napínavé příběhy, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty
Stilfs
Stilfs nabízí mnoho možností pro milovníky přírody. Všechny podklady pro cestu do Stilfs naleznete v našem průvodci: zajímavé výlety, rozmanité lyžařské areály, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty
Glorenza
V oblasti Glorenza máme malou, ovšem pěknou sbírku míst, která stojí za návštěvu. Vybrané tipy na zajímavé výlety a hodnotné cíle najdete níže.
Prato allo Stelvio
Prato allo Stelvio nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Taufers im Muenstertal
Taufers im Muenstertal nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Mals
Mals nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Laces
Laces nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle, krásné ubytování a útulné chaty v okolí.
Sluderno
Sluderno nabízí mnoho možností pro outdoorové vyžití. Náš průvodce je plný skvělých tipů. Poznejte všechny zajímavé výlety, hodnotné cíle a krásné ubytování v okolí.

Přírodní parky a rezervace


Příspěvky od komunity

Hodnocení Thomas k Matcher Joch - Passo di Mazia
17.09.2020 · Community
Více
Hodnocení Ela k Sulden Rundwanderung Hintergrathütte K2-Hütte
15.09.2020 · Community
Více
Hodnocení Sophia k Alpenüberquerung auf dem E5 – Von Oberstdorf nach Meran
14.09.2020 · Community
Více
Hodnocení Holger k Glurnser Bergwaal, 2105 m
19.08.2020 · Community
Více
Vytvořeno: 19.08.2020
  • Fotografie: Holger Griesau, Community
  • Fotografie: Holger Griesau, Community
  • Fotografie: Holger Griesau, Community
  • 2D 3D
  • Moje mapa
  • Obsah
  • Zobrazit obrázky Skrýt obrázky